Gena - New Planet

Gena - New Planet kopen? Bied vanaf 250!

Gena - New Planet

Verkoopprijs: € 287,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Gena - New Planet kopen? Bied vanaf 250!Gena - New Planet kopen? Bied vanaf 250!

Geplaatst door  Gena
FA. (16)

205 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Gena (1982)
Jaartal2020
StijlSurrealistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 cm x 140 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Origineel schilderij op doek van kunstenaar Gena. Wordt geleverd met een certificaat van echtheid. Acrylverf Amsterdam op doek.Zijkanten zijn mee geschilderd, zodat geen lijst nodig direct op te hangen.Het schilderij is voorzien van een vernislaag, dus extra beschermd tegen stof, vuil en vochtinvloed! Formaat : 60x140cm3D

Origineel Schilderij

Gena (1982)

Alle items van deze kunstenaar(22) Geplaatst door  Gena
FA. (16)

205 verkochte items
140 cm
60 cm

Dit item is verkocht voor 287,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:25-07-2020 om 22:46
Eindtijd:28-07-2020 om 20:16

Bartduchateau
28 jul. / 13:16
€ 250