Joan Gardy Artigas - La part des autres
Louis Derijks - Naakte vrouwen torso
Type | Schilderij |
Jaartal | 2018 |
Techniek | Acryl |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Architectuur |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 40 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | Zeer Goed | ||
Prijs | Tot 10 kg.
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Lelystad, Nederland |
Starttijd | 9-10-2021 om 0:45 |
Eindtijd | 28-10-2021 om 22:39 |