Gena - Visual Mind - Verkocht

Gena - Visual Mind kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 155,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Gena - Visual Mind kopen? Bied vanaf 150!Gena - Visual Mind kopen? Bied vanaf 150!Gena - Visual Mind kopen? Bied vanaf 150!Gena - Visual Mind kopen? Bied vanaf 150!Gena - Visual Mind kopen? Bied vanaf 150!Gena - Visual Mind kopen? Bied vanaf 150!Gena - Visual Mind kopen? Bied vanaf 150!Gena - Visual Mind kopen? Bied vanaf 150!Gena - Visual Mind kopen? Bied vanaf 150!Gena - Visual Mind kopen? Bied vanaf 150!Gena - Visual Mind kopen? Bied vanaf 150!Gena - Visual Mind kopen? Bied vanaf 150!Gena - Visual Mind kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  Gena
FA. (18)

251 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
  • Gena (1982)
Jaartal2020
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Origineel unique schilderij van kunstenaar Gena. Wordt geleverd met een certificaat van echtheid. Acrylverf Amsterdam op doek.Zijkanten zijn mee geschilderd, zodat geen lijst nodig direct op te hangen.Het schilderij is voorzien van een vernislaag, dus extra beschermd tegen stof, vuil en vochtinvloed! Formaat : 60x120cm

Origineel Schilderij

Gena (1982)

Alle items van deze kunstenaar(19)
Geplaatst door  Gena
FA. (18)

251 verkochte items
120 cm
60 cm
Dit item is verkocht voor 155,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:12-06-2020 om 21:11
Eindtijd:21-06-2020 om 16:32
Noga
21 jun. / 10:42
€ 135