Geneviève Claisse, Composition géométrique rouge/bleu/vert

Geneviève Claisse, Composition géométrique rouge/bleu/vert kopen? Bied vanaf 225!

Verkoopprijs: € 225,00

Geplaatst door  ArtAtelier

125 verkochte items
  • Genevieve Claisse (1935)
GesigneerdHandgesigneerd

LAATSTE KANS

KANSGeneviève Claisse

Lithografie op zwaar handgeschept papier

Titel: Composition géométrique rouge/bleu/vert

Oplage: 30 - 2015

Handgesigneerd en genummerd

Afm.: 62,0 x 61,0 cm

Dit item is verkocht voor 225,00

Starttijd:29-01-2016 om 16:54
Eindtijd:03-02-2016 om 16:54

JDG16
1 feb. / 19:21
€ 225