Genevieve Claisse - Geneviève Claisse - Cercle noir / oranje - Verkocht

Genevieve Claisse - Geneviève Claisse - Cercle noir / oranje kopen? Bied vanaf 110!
Genevieve Claisse - Geneviève Claisse - Cercle noir / oranje kopen? Bied vanaf 110!Genevieve Claisse - Geneviève Claisse - Cercle noir / oranje kopen? Bied vanaf 110!Genevieve Claisse - Geneviève Claisse - Cercle noir / oranje kopen? Bied vanaf 110!Genevieve Claisse - Geneviève Claisse - Cercle noir / oranje kopen? Bied vanaf 110!Genevieve Claisse - Geneviève Claisse - Cercle noir / oranje kopen? Bied vanaf 110!Genevieve Claisse - Geneviève Claisse - Cercle noir / oranje kopen? Bied vanaf 110!Genevieve Claisse - Geneviève Claisse - Cercle noir / oranje kopen? Bied vanaf 110!
  • Genevieve Claisse (1935)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2015
TechniekGiclée
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen80 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage36/40

Giclee-gesigneerd met de hand-editie van 40 exemplaren-2015

Geneviève Claisse
1935
Cercle Noir/oranje
Giclee op zwaar, met de hand gemaakt katoenen papier
Jaar: 2015
Gesigneerd met de hand en genummerd
Oplage: 36/40
Voorwaarde: in goede staat
Afmetingen: 51,5 x 51,5 / 80,0 x 61,0 cm
Opmerking met betrekking tot de foto's van het werk:
Houd er rekening mee dat om technische redenen er kleurverschillen kunnen zijn tussen de foto's en het originele werk.

Genevieve Claisse (1935)

FransFransAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  duif
FA. (48 )

Lid sinds 2018
1475 verkochte items
Alle items van deze verkoper (147)
61 cm
80 cm
Dit item is verkocht voor 110,00
Starttijd:28-11-2018 om 15:10
Eindtijd:07-12-2018 om 22:05
LailaHermsen
07 dec. / 12:39
€ 110