Georg Alfred Pavis - Potloodtekening en aquarel, Ontwerpen voor Les Miserables - Victor Hugo - Verkocht

Georg Alfred Pavis - Potloodtekening en aquarel, Ontwerpen voor Les Miserables - Victor Hugo kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 81,65 (Incl. 15% veilingkosten)

Georg Alfred Pavis - Potloodtekening en aquarel, Ontwerpen voor Les Miserables - Victor Hugo kopen? Bied vanaf 1!Georg Alfred Pavis - Potloodtekening en aquarel, Ontwerpen voor Les Miserables - Victor Hugo kopen? Bied vanaf 1!Georg Alfred Pavis - Potloodtekening en aquarel, Ontwerpen voor Les Miserables - Victor Hugo kopen? Bied vanaf 1!Georg Alfred Pavis - Potloodtekening en aquarel, Ontwerpen voor Les Miserables - Victor Hugo kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (321)

Lid sinds 2010
44750 verkochte items
Alle items van deze verkoper (493)
  • Georg Alfred Pavis (1886-1951)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPenseel (Inkt)
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen15 cm x 9 cm (h x b)
Passe-partout45 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

De bladen zijn beiden licht verkleurd. Het papier van de schets heeft kleine beschadigingen aan de linker zijde. Het passe-partout is wat beschadigd en heeft vlekken.

Georg Alfred Pavis (1886-1951)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (321)

Lid sinds 2010
44750 verkochte items
40 cm
45 cm
9 cm
15 cm
Dit item is verkocht voor 81,65(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:29-06-2020 om 14:56
Eindtijd:06-07-2020 om 21:08
Biedingen (14)
pvl
06 jul. / 00:31
€ 71
BuJPG
05 jul. / 09:59
€ 61
pvl
05 jul. / 00:43
€ 51
BuJPG
05 jul. / 00:43
€ 50
BuJPG
04 jul. / 14:27
€ 40
paulpenn
04 jul. / 14:27
€ 35
BuJPG
03 jul. / 12:19
€ 30
Margie
03 jul. / 12:19
€ 25
Margie
02 jul. / 10:04
€ 21
nelleke1958
02 jul. / 10:04
€ 16
Margie
01 jul. / 11:48
€ 11
nelleke1958
30 jun. / 00:20
€ 6
WesleyBrandt
30 jun. / 00:20
€ 6
nelleke1958
29 jun. / 20:24
€ 1