Georg Rueter - A8291 - Poppenmoeder, zeer fraai museaal werk - Verkocht

Georg Rueter - A8291 - Poppenmoeder, zeer fraai museaal werk kopen? Bied vanaf 1250!

Verkoopprijs: € 1.265,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Georg Rueter - A8291 - Poppenmoeder, zeer fraai museaal werk kopen? Bied vanaf 1250!Georg Rueter - A8291 - Poppenmoeder, zeer fraai museaal werk kopen? Bied vanaf 1250!Georg Rueter - A8291 - Poppenmoeder, zeer fraai museaal werk kopen? Bied vanaf 1250!

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1209 verkochte items
Alle items van deze verkoper (31)
  • Georg Rueter (1875-1966)
Jaartal1910
DragerMarouflé
IngelijstIngelijst
Afmetingen75 cm x 58 cm (h x b)
Lijst104.5 cm x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Georg Rueter, Poppenmoeder, lb gesigneerd, gedateerd 1910, Lijst: 104,5 x 87, Doek: 75 x 58, Maroufle.

 recentelijk gerestaureerd

Dit werk kan worden opgehaald op onze locatie in Nieuwersluis.

Voor meer informatie over de conditie, kunt u contact met ons opnemen.

Staat: lichte craquelures en oppervlaktevuil door de tijd Staat lijst: lichte beschadigingen en slijtschade door de tijd

Georg Rueter (1875-1966)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1209 verkochte items
87 cm
104.5 cm
58 cm
75 cm
Dit item is verkocht voor 1.265,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:29-01-2020 om 14:48
Eindtijd:10-07-2020 om 16:04
mpoldenhof
10 jul. / 13:33
€ 1100