George Duval - Onbekend

George Duval - Onbekend kopen? Bied vanaf 30!

George Duval - Onbekend

Verkoopprijs: € 34,50 (Incl. 15% veilingkosten)

George Duval - Onbekend kopen? Bied vanaf 30!George Duval - Onbekend kopen? Bied vanaf 30!George Duval - Onbekend kopen? Bied vanaf 30!George Duval - Onbekend kopen? Bied vanaf 30!George Duval - Onbekend kopen? Bied vanaf 30!George Duval - Onbekend kopen? Bied vanaf 30!George Duval - Onbekend kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  Roeland1981

Lid sinds 2017
11 verkochte items
  • George Duval (1920-1993)
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
Lijst39 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oud schilderij in goede staat is ooit verkocht bij een kunsthandel.

Oud schilderij blijkt ooit gekocht te zijn bij kunsthandel.

George Duval (1920-1993)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  Roeland1981

Lid sinds 2017
11 verkochte items
49 cm
39 cm
40 cm
30 cm

Dit item is verkocht voor 34,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:25-07-2020 om 20:15
Eindtijd:01-08-2020 om 21:34

Arrt
26 jul. / 13:39
€ 30