George Heidweiller: Kleurenlithografie, Twisted Reminder

George Heidweiller: Kleurenlithografie, Twisted Reminder kopen? Bied vanaf 175!
George Heidweiller: Kleurenlithografie, Twisted Reminder kopen? Bied vanaf 175!George Heidweiller: Kleurenlithografie, Twisted Reminder kopen? Bied vanaf 175!George Heidweiller: Kleurenlithografie, Twisted Reminder kopen? Bied vanaf 175!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  progier

0 verkochte items
  • Ongespecificeerd
GesigneerdHandgesigneerd

Dit kunstwerk is een feest aan de muur!

Het ingelijste werk is uit januari 1997 en nummer 149 uit een oplage van 150. Het werk is ingelijst bij Atelier Rijswijk in een kersenhouten lijst met een passend passepartout. Het kunstwerk is in perfecte staat.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  progier

0 verkochte items

Starttijd:02-11-2014 om 14:26
Eindtijd:10-11-2014 om 14:26
Openingsbod€ 175
ObjectlocatieNederland