George Jan Dispo 1922-1973 olieverf "Amsterdam Munttoren in de zon" gesigneerd - Verkocht

George Jan Dispo 1922-1973 olieverf "Amsterdam Munttoren in de zon" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
George Jan Dispo 1922-1973 olieverf "Amsterdam Munttoren in de zon" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!George Jan Dispo 1922-1973 olieverf "Amsterdam Munttoren in de zon" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!George Jan Dispo 1922-1973 olieverf "Amsterdam Munttoren in de zon" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!George Jan Dispo 1922-1973 olieverf "Amsterdam Munttoren in de zon" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!George Jan Dispo 1922-1973 olieverf "Amsterdam Munttoren in de zon" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!George Jan Dispo 1922-1973 olieverf "Amsterdam Munttoren in de zon" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!George Jan Dispo 1922-1973 olieverf "Amsterdam Munttoren in de zon" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
  • George Jan Dispo (1922-1973)

Schilder :  George Jan Dispo 1922-1973
Titel/Voorstelling: " Amsterdam Munttoren in de zon "
Datering: omstreeks 1960
Medium /Techniek : olieverf op paneel
Maten : 25 x 30 cm (beeldmaat)  en 35 x 40 cm (in lijst)
Gesigneerd: rechtsonder
Conditie : goed

Kunstschilder George Jan Dispo werd op 14 juli 1922 geboren in Den Haag en hij overleed in Voorburg op 21 september 1973.Hij woonde en werkte in Den Haag. Leerling van zijn vader J.L. Dispo en van de Akademie v. Beeldende Kunst in Den Haag o.l.v. A.J. van "t Hof en H.C. Pieck. Dispo is kunstschilder in romantische trant stadsgezichten.Oud Stadsgezicht van Delft met de grote kerk op de achtergrond. Aan beide zijden oude herenhuizen/winkel en bruggen over de gracht/bomen en wandelende personen

George Jan Dispo (1922-1973)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (115 )

3108 verkochte items
Alle items van deze verkoper (48)
Dit item is verkocht voor 160,00
Starttijd:28-04-2018 om 21:01
Eindtijd:12-05-2018 om 23:16
Biedingen (34)
ConstantBridts
12 mei / 23:08
€ 160
jb1
12 mei / 23:03
€ 150
ConstantBridts
12 mei / 23:03
€ 150
jb1
12 mei / 22:56
€ 140
Dirk_Cerneus
12 mei / 22:44
€ 130
jb1
12 mei / 22:43
€ 120
Dirk_Cerneus
12 mei / 22:43
€ 120
jb1
12 mei / 22:43
€ 110
Dirk_Cerneus
12 mei / 22:43
€ 100
jb1
12 mei / 22:25
€ 95
Dirk_Cerneus
12 mei / 22:02
€ 90
jb1
12 mei / 22:01
€ 85
Dirk_Cerneus
12 mei / 22:01
€ 85
jb1
12 mei / 22:01
€ 80
Dirk_Cerneus
12 mei / 22:01
€ 75
jb1
12 mei / 21:33
€ 70
LantainArdwin
12 mei / 21:17
€ 65
jb1
12 mei / 21:06
€ 60
ConstantBridts
12 mei / 21:06
€ 60
jb1
12 mei / 19:44
€ 55
LantainArdwin
12 mei / 11:51
€ 50
LucasLucas
12 mei / 11:51
€ 45
LantainArdwin
12 mei / 11:51
€ 40
LucasLucas
12 mei / 08:16
€ 35
jb1
12 mei / 08:16
€ 30
jb1
11 mei / 14:01
€ 25
Aapeloekie
01 mei / 19:26
€ 20
Batistuta
01 mei / 19:26
€ 19
Aapeloekie
01 mei / 19:22
€ 17
Batistuta
01 mei / 19:22
€ 15
Aapeloekie
01 mei / 16:48
€ 13
Welkoop
01 mei / 16:48
€ 11
Aapeloekie
30 apr. / 21:31
€ 3
Welkoop
29 apr. / 10:34
€ 1