FA. (1)

Georges Dayez - Zonder titel.

Georges Dayez - Zonder titel. kopen? Bied vanaf 59!
Georges Dayez - Zonder titel. kopen? Bied vanaf 59!Georges Dayez - Zonder titel. kopen? Bied vanaf 59!Georges Dayez - Zonder titel. kopen? Bied vanaf 59!Georges Dayez - Zonder titel. kopen? Bied vanaf 59!Georges Dayez - Zonder titel. kopen? Bied vanaf 59!Georges Dayez - Zonder titel. kopen? Bied vanaf 59!

Geplaatst door  Njoyart
FA. (6)

Lid sinds 2020
206 verkochte items
Alle items van deze verkoper (46)
  • Georges Dayez (1907-1991)
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen44 cm x 55 cm (h x b)
Lijst67 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage12/100
Georges Dayes was een Frans schilder en lithograaf.
Het werk van Georges Dayez is meerdere keren op een veiling aangeboden, met gerealiseerde prijzen variërend van $ 12 USD tot $ 4.499 USD, afhankelijk van de grootte en het medium van het kunstwerk. Sinds 1998 is de recordprijs voor deze artiest op een veiling $ 4.499 USD voor Tolede , verkocht op Artcurial in 2012. De kunstenaar stierf in 1991.
Kan worden opgestuurd maar glasbreuk is risico koper.
Ophalen is een betere optie.

Georges Dayez (1907-1991)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Njoyart
FA. (6)

Lid sinds 2020
206 verkochte items
77 cm
67 cm
55 cm
44 cm
Sluit over 9d 0u 48m 49s
Openingsbod€ 59
ObjectlocatieVelsen-noord, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:30-06-2022 om 15:04
Eindtijd:09-07-2022 om 22:34