Conditie: zeer goed.
Oplage: 300. Nummer 228. Papiersoort: Arches.
Kunstmakelaardij: Georges Lambert Franse kunstenaar: b. 1919-1998. Hij was een uitzonderlijke 20e-eeuwse Franse schilder en lithograaf van landschappen, zeegezichten en figuurstudies. Lambert ontving zijn opleiding aan de Academie de la Grande Chaumiere, Parijs, waar hij voornamelijk studeerde bij Othon Friesz. Tijdens Lamberts carrière werd zijn kunst internationaal tentoongesteld in landen als Duitsland, Italië, Frankrijk, Engeland en de Verenigde Staten. Georges Lambert droeg ook originele litho's bij aan verschillende geïllustreerde boeken, zoals Machiavelli's The Prince.