Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1920 |
Techniek | Aquarel |
Stijl | Klassiek |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 65 cm (h x b) |
Incl. lijst | 59 x 74 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
Het gaat hier om en redelijk oude aquarel die wat lichte zogenaamde "foxing" sporen vertoont. Niet direct hinder- lijk maar het dient wel vermeld te worden. Wellicht is het verstandig om de aquarel uit de lijst te halen en het werk te voorzien van een zuurvrij schutblad. Overigens zijn dit soort vlekjes wel degelijk te verwijderen. Dit dient wel door een ter zake deskundige gedaan te worden. Ik kan U daarbij aan adressen helpen. Dat dit wel degelijk een aquarel is en geen litho, kunt U vooral zien bij de foto van de signatuur: Het vlekje onder tegen het wiel van het rij- tuig laat duidelijk de typische donkere pigmentrand zien, zo typisch voor een aquarel. Komt bij litho's niet voor. Dit is op meerdere plaatsen in deze aquarel te onderzoeken. | |||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Oosterhout (n.br.), Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | Oosterhout (N.Br.), Nederland |
Starttijd | 17-4-2024 om 13:42 |
Eindtijd | 26-4-2024 om 21:47 |