Georges-Louis Leclerc de Buffon - Portret Buffon 18e eeuw

Georges-Louis Leclerc de Buffon - Portret Buffon 18e eeuw kopen? Bied vanaf 40!
Georges-Louis Leclerc de Buffon - Portret Buffon 18e eeuw kopen? Bied vanaf 40!Georges-Louis Leclerc de Buffon - Portret Buffon 18e eeuw kopen? Bied vanaf 40!Georges-Louis Leclerc de Buffon - Portret Buffon 18e eeuw kopen? Bied vanaf 40!Georges-Louis Leclerc de Buffon - Portret Buffon 18e eeuw kopen? Bied vanaf 40!Georges-Louis Leclerc de Buffon - Portret Buffon 18e eeuw kopen? Bied vanaf 40!Georges-Louis Leclerc de Buffon - Portret Buffon 18e eeuw kopen? Bied vanaf 40!Georges-Louis Leclerc de Buffon - Portret Buffon 18e eeuw kopen? Bied vanaf 40!
  • Georges-Louis Leclerc de Buffon (1707-1788)
TypePrenten voor 1900
Periode< 1800
TechniekGravure
OnderwerpWetenschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen20 x 13.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Mooie originele gravure van Georges-Louis Leclerc de Buffon uit 1ste helft 18e eeuw
De maker van de beroemde boeken van Buffon met dieren en vogels
Georges-Louis Leclerc graaf van Buffon was een Franse natuuronderzoeker, bioloog, zooloog, wiskundige en kosmoloog Zou natuuronderzoekers hebben beinvloed zoals  Jean-Baptiste Lamarck en Charles Darwin
Ook een watermerk in het papier
Klein vlekje  onder afbeelding
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00

Georges-Louis Leclerc de Buffon (1707-1788)

Frans Frans

Geplaatst door  ciscus_9com
80 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
13.5 cm
20 cm
Starttijd8-2-2022 om 11:22
Eindtijd22-2-2022 om 21:30
Openingsbod € 40
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieVELP NB,  Nederland