Ger Langeweg, aquarel, dame naakt met 2 honden rustend in landschap, 1968

Ger Langeweg, aquarel, dame naakt met 2 honden rustend in landschap, 1968 kopen? Bied vanaf 200!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 200,00

Ger Langeweg, aquarel, dame naakt met 2 honden rustend in landschap, 1968 kopen? Bied vanaf 200!Ger Langeweg, aquarel, dame naakt met 2 honden rustend in landschap, 1968 kopen? Bied vanaf 200!Ger Langeweg, aquarel, dame naakt met 2 honden rustend in landschap, 1968 kopen? Bied vanaf 200!Ger Langeweg, aquarel, dame naakt met 2 honden rustend in landschap, 1968 kopen? Bied vanaf 200!

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (74)

1130 verkochte items
  • Ger Langeweg (1891-1970)
TypeTekening / Aquarel

Mistieke aquarel van de Ger Langeweg,

Naaktportret dame met 2 honden, rustend in landschap bij ondergaande zon.

Beeldmaat: 43 x 34 cm

Buitenmaat: inclusief lijst: 76 x 65 cm

Gesigneerd en gedateerd r.o. Ger Langeweg 1968

Lijst en aquarel verkeren in goede staat.

Voorkeur: Graag ophalen op ons adres in Nieuwersluis.

Dit item is verkocht voor 200,00

Starttijd:26-01-2017 om 15:51
Eindtijd:05-02-2017 om 18:51

oestertje
5 feb. / 18:46
€ 200