Mooie kleurenlithografie van Ger Lataster gedrukt door P. Clement (Amsterdam) in 1989. Maakt deel uit van de map AMC editie uitgegeven door F.J. Schwendemann (Amsterdam) in 1989, met vier litho's van Corneille, Raveel, Armando en Lataster en één zeefdruk van Schoonhoven. Het werk is gesigneerd en genummerd 237/300. De litho is niet ingekaderd.
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Deinze, België
Tot 2 kg.
Binnen België
€ 7,50
Naar Nederland
€ 17,50
€ 17,50
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 46,80