Ger Lataster - Aanraking - Verkocht

Ger Lataster - Aanraking kopen? Bied vanaf 125!

Verkoopprijs: € 125,00

Geplaatst door  galeriefah
FA. (4)

51 verkochte items
  • Ger Lataster (1920-2012)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1997
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen108 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage22/75
Spannende ets van Ger Lataster uit '97.
 Uitzonderlijk groot formaat.

Ger Lataster (1920-2012)

Alle items van deze kunstenaar(31)
Geplaatst door  galeriefah
FA. (4)

51 verkochte items
75 cm
108 cm
Dit item is verkocht voor 125,00
Starttijd:22-07-2018 om 21:53
Eindtijd:29-07-2018 om 21:12
stijntje113
29 jul. / 21:05
€ 125