Ger Lataster - Abstracte compositie (1976), litho - Verkocht

Ger Lataster - Abstracte compositie (1976), litho kopen? Bied vanaf 65!
Ger Lataster - Abstracte compositie (1976), litho kopen? Bied vanaf 65!Ger Lataster - Abstracte compositie (1976), litho kopen? Bied vanaf 65!Ger Lataster - Abstracte compositie (1976), litho kopen? Bied vanaf 65!Ger Lataster - Abstracte compositie (1976), litho kopen? Bied vanaf 65!Ger Lataster - Abstracte compositie (1976), litho kopen? Bied vanaf 65!
  • Ger Lataster (1920-2012)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie litho van Ger Lataster uit 1976 op geschept papier.  Met potlood gesigneerd, gedateerd en genummerd (23/50).  Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO, in redelijke conditie.  Het werk heeft ingelijst gezeten want er zit tape boven aan de achterkant van het blad.

Er zitten wat kleine kreukjes in de rechter bovenhoek en boven aan het blad loopt over de hele lengte een lichte vouw die goed ingelijst haast niet te zien zal zijn, maar er is ook een verkleuring in het roze gedeelte linksboven (zie foto).

Afmetingen: 77cm x 57cm (blad)

Werk kan worden opgehaald in Diemen of op het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O, maar kan eventueel ook goed verpakt en aangetekend verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 12 euro).

Dit item is verkocht voor 65,00
Starttijd:14-06-2015 om 15:26
Eindtijd:27-06-2015 om 20:26
2407
18 jun. / 21:10
€ 65