Ger Lataster - Compositie, litho (gemonteerd, groot) - Verkocht

Ger Lataster - Compositie, litho (gemonteerd, groot) kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 66,00

Ger Lataster - Compositie, litho (gemonteerd, groot) kopen? Bied vanaf 1!Ger Lataster - Compositie, litho (gemonteerd, groot) kopen? Bied vanaf 1!Ger Lataster - Compositie, litho (gemonteerd, groot) kopen? Bied vanaf 1!Ger Lataster - Compositie, litho (gemonteerd, groot) kopen? Bied vanaf 1!Ger Lataster - Compositie, litho (gemonteerd, groot) kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Rosser
FA. (167)

2966 verkochte items
Alle items van deze verkoper (255)
  • Ger Lataster (1920-2012)
GesigneerdHandgesigneerd

Karakteristieke compositie van Ger Lataster uit 1976.  Litho op geschept papier, netjes gemonteerd op stijf, dik papier/glad karton.  Met potlood gesigneerd, gedateerd en genummerd (31/50).  Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO.  In zeer goede conditie, op een scheurtje in de uiterste hoek van het blad linksboven na (ver buiten beeld).

Afmetingen: 93cm x 65cm (incl. montage), 91cm x 63cm (blad)

ZZAL

Dit item is verkocht voor 66,00
Starttijd:10-07-2017 om 16:07
Eindtijd:24-07-2017 om 19:07
Biedingen (19)
Smitje
23 jul. / 23:48
€ 66
Flor
23 jul. / 22:28
€ 61
Smitje
21 jul. / 22:58
€ 56
harrywillems
21 jul. / 15:59
€ 51
Smitje
21 jul. / 14:37
€ 46
harrywillems
21 jul. / 14:05
€ 41
Smitje
21 jul. / 12:30
€ 36
harrywillems
21 jul. / 00:19
€ 31
wimbras
21 jul. / 00:19
€ 26
harrywillems
21 jul. / 00:19
€ 21
wimbras
13 jul. / 20:32
€ 17
Sesselink
13 jul. / 20:32
€ 15
Sesselink
13 jul. / 20:17
€ 11
wimbras
12 jul. / 11:43
€ 9
Morris14
12 jul. / 11:43
€ 7
wimbras
12 jul. / 11:43
€ 7
Morris14
11 jul. / 19:00
€ 5
wimbras
11 jul. / 16:05
€ 3
PPB2016
10 jul. / 16:10
€ 1