Klaas van den Berg - Sculptuur uil in brons
Ton Schulten - Zeefdruk: Branding van de zon - 1999
Klaas van den Berg - Sculptuur athena in brons
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1998 |
Techniek | Litho |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Expressionistisch |
Onderwerp | Historisch |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 80 x 120 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 50 exemplaren |
Fraai lithografisch werk van de Limburgse Amsterdammer Ger Lataster. Afkomstig uit de collectie van Leon Mommers.
Het behoort tot de mogelijkheden het werk voor u op te slaan om het op een later tijdstip af te halen.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
Conditie | |||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 11-6-2023 om 10:44 |
Eindtijd | 26-6-2023 om 19:52 |