Ger Lataster - ets/aquatint - 1992 - oplage: 30 stuks - Verkocht

Ger Lataster - ets/aquatint - 1992 - oplage: 30 stuks kopen? Bied vanaf 125!

Verkoopprijs: € 125,00

Ger Lataster - ets/aquatint - 1992 - oplage: 30 stuks kopen? Bied vanaf 125!Ger Lataster - ets/aquatint - 1992 - oplage: 30 stuks kopen? Bied vanaf 125!Ger Lataster - ets/aquatint - 1992 - oplage: 30 stuks kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5415 verkochte items
Alle items van deze verkoper (314)
  • Ger Lataster (1920-2012)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie ets/aquatint van Ger Lataster uit 1992. Nummer: 22/30. Afmetingen blad: H65 x b50 cm. Afmetingen beeld: H24 x b 19,5 cm. Het werk is rechtsonder door de kunstenaar, met potlood, gesigneerd. Conditie: in goede staat. De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegeleverd.

Dit item is verkocht voor 125,00
Starttijd:02-11-2017 om 23:13
Eindtijd:09-11-2017 om 21:18
PeterSegaar
09 nov. / 21:11
€ 125