Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1990 |
Techniek | Ets/Aquatint |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 60 x 51 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Bekend werk van Ger Lataster uit 1990. Aquatint ets op geschept papier, met potlood gesigneerd en gedateerd, een Épreuve d’Artist exemplaar. In mint conditie.
Afmetingen: 60cm x 51cm (blad), 26cm x 21cm (beeld)
Conditie | |||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 6-3-2023 om 23:58 |
Eindtijd | 20-3-2023 om 19:04 |