Ger Lataster: Grote kleurenets. Mooi ingelijst. - Verkocht

  • Ger Lataster (1920-2012)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd
In opdracht geveild:

Zeer mooie kleurenets van Ger Lataster. Mooi ingelijst. Kan direct aan de muur.

Titel: Abstracte compositie.
Jaartal: 1981
Afmetingen lijst: 70cm x 70cm
Afmetingen litho: 54cm x 54cm
Gesigneerd: Handgesigneerd en gedateerd
Ingelijst: Ja, zeer mooi.
Oplage: Onbekend

Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.

Dit werk kan niet verzonden worden. Afhalen in Amsterdam/Diemen. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam. Het werk kan tevens worden bezorgd door een koerier. Bezorgkosten zijn 35 euro voor Nederland muv Zeeuws Vlaanderen/De eilanden. Eventueel kunnen meerdere werken gecombineerd worden.

Garantie:

Informatie:
Dit item is verkocht voor 150,00
Starttijd:26-10-2011 om 14:49
Eindtijd:05-11-2011 om 13:49
Hylke75
03 nov. / 22:16
€ 150