Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1994 |
Techniek | Litho |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Portret |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 80 x 120 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | vijftig exemplaren |
Gesigneerde en genummerde litho, van Ger Lataster uit 1994 in nieuw staat. Komt zo uit een pak met de totale oplage. Papierformaat 80 x 120 cm. De litho kan worden bekenen en/ofopgehaald in onze galerie Rotor in Gorcum of aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking.
Conditie | Nieuwstaat | ||
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 7-2-2021 om 20:49 |
Eindtijd | 26-5-2021 om 9:31 |