Ger Lataster - ingelijste litho uit de Prent 190 serie - Verkocht

Ger Lataster - ingelijste litho uit de Prent 190 serie kopen? Bied vanaf 175!
Ger Lataster - ingelijste litho uit de Prent 190 serie kopen? Bied vanaf 175!Ger Lataster - ingelijste litho uit de Prent 190 serie kopen? Bied vanaf 175!Ger Lataster - ingelijste litho uit de Prent 190 serie kopen? Bied vanaf 175!Ger Lataster - ingelijste litho uit de Prent 190 serie kopen? Bied vanaf 175!Ger Lataster - ingelijste litho uit de Prent 190 serie kopen? Bied vanaf 175!
  • Ger Lataster (1920-2012)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1971
TechniekLitho
StijlExpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen53 cm x 77 cm (h x b)
Lijst74 cm x 91 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage190
Gerard (GerLataster (Schaesberg, 16 februari 1920 - Amsterdam, 19 maart 2012)

litho uit de Prent 190 uitgave

oplage: 190 ex.

jaar: 1971

formaat beeld: ca. 50 x 66 cm.
formaat papier: ca. 53 x 77 cm
formaat lijst: 74 x 91 cm.

hand gesigneerd

fraai ingelijst met passe partout

werk en lijst in zeer goede staat

Dit item is verkocht voor 175,00
Starttijd:16-01-2019 om 17:07
Eindtijd:27-01-2019 om 19:48
Franck
27 jan. / 19:40
€ 175