Ger Lataster - kleurenlitho - Abstract - Verkocht

Ger Lataster - kleurenlitho - Abstract kopen? Bied vanaf 70!

Verkoopprijs: € 70,00

Ger Lataster - kleurenlitho - Abstract kopen? Bied vanaf 70!Ger Lataster - kleurenlitho - Abstract kopen? Bied vanaf 70!Ger Lataster - kleurenlitho - Abstract kopen? Bied vanaf 70!

Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1740 verkochte items
  • Ger Lataster (1920-2012)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Kleurenlitho uit 1980. Potlood gesigneerd en gedateerd rechtsonder. Genummerd 25/100 linksonder.

Beeld- en bladmaat 50,5 x 66 cm. Losbladig.

Dit item is verkocht voor 70,00
Starttijd:05-01-2017 om 20:46
Eindtijd:19-01-2017 om 19:46
Noortmann
15 jan. / 12:01
€ 70