Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Litho |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 40 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | E/A |
Een vrij zeldzame, abstracte litho van Ger Lataster uit de jaren 60.
Het werk is gesigneerd en genummerd, E/A.
De afmetingen zijn 50 x 40 cm in goede conditie.
Conditie | Goed | ||
De litho is in goede conditie. | |||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 28-11-2020 om 23:44 |
Eindtijd | 12-12-2020 om 22:20 |