Ger Lataster - Litho, Zonder titel

Ger Lataster - Litho, Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Ger Lataster - Litho, Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Ger Lataster - Litho, Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Ger Lataster - Litho, Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Ger Lataster - Litho, Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Ger Lataster - Litho, Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
  • Ger Lataster (1920-2012)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1971
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen57 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage190 exemplaren
  • Expressieve lithografie van Ger Lataster (1920-2012)
  • Getekend en genummerd 10/190 in potlood
  • Gedateerd 1971
  • Uitgever: Prent 190, Utrecht
Wordt professioneel ingepakt en verzekerd verzonden incl. track en trace

Starttijd:17-01-2023 om 17:47
Eindtijd:22-01-2023 om 21:26
Openingsbod € 50
ObjectlocatieDe Klinge,  België
VerzendingAlleen binnen Europa