Buitenkans! Door het korten van de dagen ben ik al enigszins in kerststemming, daarom een eindejaarsprijsje voor twee bekende abstracten van Ger Lataster op geschept papier. Van beide litho’s is de beelddrager helaas ontsierd door wat knikjes en kreuklijntjes. Met een goede inlijsting echter zullen deze prachtwerkjes volledig tot hun recht komen. Met potlood gesigneerd en genummerd.
Formaten: 68 cm x 51 cm en 51 cm x 66 cm (liggend).
Redelijk
Nogal wat kreuk her en der, vandaar ook het uitzonderlijk lage openingsbod
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Essenl, België
Tot 5 kg.
Binnen België
€ 9,00