Ger Lataster - #MeToo (1988), aquatint ets - Verkocht

Ger Lataster - #MeToo (1988), aquatint ets kopen? Bied vanaf 125!

Verkoopprijs: € 125,00

Ger Lataster - #MeToo (1988), aquatint ets kopen? Bied vanaf 125!Ger Lataster - #MeToo (1988), aquatint ets kopen? Bied vanaf 125!Ger Lataster - #MeToo (1988), aquatint ets kopen? Bied vanaf 125!Ger Lataster - #MeToo (1988), aquatint ets kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  Rosser
FA. (169)

2989 verkochte items
Alle items van deze verkoper (232)
  • Ger Lataster (1920-2012)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Dit kunnen zo maar de meeste vooruitziende naakten van Ger Lataster zijn. Aquatint ets op papier, met potlood gesigneerd en gedateerd, een Épreuve d’Artist exemplaar.  In mint conditie.

Afmetingen: 65cm x 51cm (blad), 22cm x 20cm (beeld)

ZZAL

Dit item is verkocht voor 125,00
Starttijd:09-01-2018 om 12:13
Eindtijd:22-01-2018 om 20:13
sonja01
12 jan. / 14:44
€ 125