GER LATASTER - monumentaal werk uit oplage van 30 - Verkocht

GER LATASTER - monumentaal werk uit oplage van 30 kopen? Bied vanaf 150!
GER LATASTER - monumentaal werk uit oplage van 30 kopen? Bied vanaf 150!GER LATASTER - monumentaal werk uit oplage van 30 kopen? Bied vanaf 150!GER LATASTER - monumentaal werk uit oplage van 30 kopen? Bied vanaf 150!GER LATASTER - monumentaal werk uit oplage van 30 kopen? Bied vanaf 150!
  • Ger Lataster (1920-2012)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Betreft een Kleurensets van Ger Latster  uit een exclusieve oplage van 30, dit is exemplaar 1.

Het werk verkeert in perfecte conditie en kan zondermeer direct naar eigen smaak worden ingelijst. Het is in potlood gesigneerd en genummerd.

Maat: 70x90 cm papier

Maat: 60x70 cm beeld

Dit item is verkocht voor 150,00
Starttijd:13-03-2018 om 07:53
Eindtijd:18-03-2018 om 11:53
pnts
18 mrt. / 11:16
€ 150