Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1998 |
Techniek | Litho |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Portret |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 120 x 80 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | vijftig exemplaren |
Gesigneerde en genummerde litho, van Ger Lataster uit 1994 in nieuw staat. Komt zo uit een pak met de totale oplage. Papierformaat 120 x 80 cm. De litho kan worden bekenen en/ofopgehaald in onze galerie Rotor in Gorcum of aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking.
Conditie | |||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 27-12-2020 om 8:51 |
Eindtijd | 5-4-2021 om 19:08 |