Hendrik Willebrord Jansen - Duin Landschap (eind 1800)
Siem Schaeffer - Haven van Rotterdam
James Ensor - De zeven Hoofdzonen /Les sept Pêches capitaux,
Abe Kuipers - GRONINGEN BEVRIJD
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1998 |
Techniek | Litho |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Expressionistisch |
Onderwerp | Bloemen en Planten |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 120 x 80 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 50 exemplaren |
Fraai lithografisch werk van de Limburgse Amsterdammer Ger Lataster. Afkomstig uit de collectie van Leon Mommers.
Het behoort tot de mogelijkheden het werk voor u op te slaan om het op een later tijdstip af te halen.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
Conditie | |||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 17-10-2023 om 12:01 |
Eindtijd | 15-1-2024 om 8:16 |