Bekende prent van Herman Brood uit de popserie (1993). Offset druk op papier, in de druk gesigneerd, getiteld en gedateerd. In zeer goede conditie.
Afmetingen: 60cm x 50cm (blad), 35cm x 44cm (beeld)