Gerald Van Der Kaap (1959) total hoverty serie van 6 oplage 10 stuks gesigneerd - Verkocht

Gerald Van Der Kaap  (1959) total hoverty serie van 6 oplage 10 stuks gesigneerd kopen? Bied vanaf 500!
Gerald Van Der Kaap  (1959) total hoverty serie van 6 oplage 10 stuks gesigneerd kopen? Bied vanaf 500!Gerald Van Der Kaap  (1959) total hoverty serie van 6 oplage 10 stuks gesigneerd kopen? Bied vanaf 500!Gerald Van Der Kaap  (1959) total hoverty serie van 6 oplage 10 stuks gesigneerd kopen? Bied vanaf 500!Gerald Van Der Kaap  (1959) total hoverty serie van 6 oplage 10 stuks gesigneerd kopen? Bied vanaf 500!Gerald Van Der Kaap  (1959) total hoverty serie van 6 oplage 10 stuks gesigneerd kopen? Bied vanaf 500!Gerald Van Der Kaap  (1959) total hoverty serie van 6 oplage 10 stuks gesigneerd kopen? Bied vanaf 500!Gerald Van Der Kaap  (1959) total hoverty serie van 6 oplage 10 stuks gesigneerd kopen? Bied vanaf 500!
  • Gerald van der Kaap (1959)
TypeFotografie

Gerald Van Der Kaap  (1959)

total hoverty serie van 6 bewerkte foto,s met een oplage van 10 stuks gesigneerd en genummerd

dit is nummer 4/10

afmetingen ongeveer 68 x 56 ze zijn allemaal ingelijst. Alleen de lijst van 1 plaat is kapot zie foto , het glas is wel heel.

alleen afhalen of bezorging door koerier

Gerald van der Kaap (1959)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Tineke75

9 verkochte items
Dit item is verkocht voor 500,00
Starttijd:22-09-2016 om 14:43
Eindtijd:06-10-2016 om 20:43
26381
06 okt. / 18:43
€ 500