FA. (2)

Gerard Baksteen - handdruk (r9a)

Gerard Baksteen - handdruk (r9a) kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  luc9309
FA. (5)

Lid sinds 2021
95 verkochte items
Alle items van deze verkoper (49)
  • Gerard Baksteen (1887-1976)
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen24 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
houtsnede genummerd 6/50

Gerard Baksteen (1887-1976)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  luc9309
FA. (5)

Lid sinds 2021
95 verkochte items
27 cm
24 cm
Starttijd:26-05-2022 om 11:52
Eindtijd:07-06-2022 om 20:41
Openingsbod€ 30
ObjectlocatieBerg, België
VerzendingNaar België, Nederland en Duitsland