Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Ets |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 30 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | divers |
Conditie | |||||
Conditie | Goed | ||||
Afbeelidingen zijn goed. Papier-randen hier en daar wat slordig / verkleurd. | |||||
Transport | |||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Spaarndam gem. haarlem, Nederland | ||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Prijs | Tot 5 kg.
Garantie | |||||
Objectlocatie | Spaarndam gem. haarlem, Nederland |
Starttijd | 29-11-2022 om 7:37 |
Eindtijd | 11-12-2022 om 20:33 |