Gerard Bijnens - zonder titel - Verkocht

Gerard Bijnens - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Gerard Bijnens - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!Gerard Bijnens - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  vanbellencolour
FA. (19)

1058 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
  • Gerard Bijnens (1944)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Serie zeefdrukken met hoofdkleur blauw, geel, rood, groen.

Gerard Bijnens (1944)

Alle items van deze kunstenaar(1)
FA. (19)

1058 verkochte items
30 cm
40 cm
Dit item is verkocht voor 28,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:16-05-2022 om 07:45
Eindtijd:22-05-2022 om 19:30
Privateartcollector
22 mei / 17:36
€ 25