Gerard Carbo - Kleurschakering

Gerard Carbo - Kleurschakering kopen? Bied vanaf 95!
Gerard Carbo - Kleurschakering kopen? Bied vanaf 95!Gerard Carbo - Kleurschakering kopen? Bied vanaf 95!Gerard Carbo - Kleurschakering kopen? Bied vanaf 95!
  • Gerard Carbo (1945)
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen100 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Kleurnuance

Gerard Carbo (1945)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Sprinter

Lid sinds 2022
2 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
100 cm
100 cm
Starttijd:16-01-2023 om 10:36
Eindtijd:25-01-2023 om 21:56
Openingsbod € 95
ObjectlocatieNoordwijk,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie