Gerard Fieret - Portret

Gerard Fieret - Portret kopen? Bied vanaf 200!
Gerard Fieret - Portret kopen? Bied vanaf 200!Gerard Fieret - Portret kopen? Bied vanaf 200!Gerard Fieret - Portret kopen? Bied vanaf 200!Gerard Fieret - Portret kopen? Bied vanaf 200!
  • Gerard Fieret (1924-2009)
TypeTekening / Aquarel
TechniekHoutskool
StijlRealistisch
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen51 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtige, unieke tekening van Gerard Fieret, beeldend kunstenaar, fotograaf en  dichter. Er is vrijwel geen oeuvre zo eigenzinnig en merkwaardig als dat van Gerard Petrus Fieret (1924-2009). Deze markante artiest legde op obsessieve wijze alles vast wat op zijn pad kwam: mensen, dieren, straattaferelen en zichzelf – maar vooral veel vrouwen: modellen, studenten, moeders, danseressen en serveersters, of alleen hun lichaamsdelen, zoals borsten, voeten of lange benen. Hoewel hij slechts tien jaar (1965-1975) dagelijks fotografeerde, heeft Gerard Fieret een enorm oeuvre opgebouwd. In Nederland wordt hij gezien als een van de grondleggers van de autonome fotografie. De laatste jaren krijgt zijn werk bovendien steeds meer internationale erkenning.
Binnen Nederland € 8,08

Starttijd21-6-2022 om 17:41
Eindtijd30-6-2022 om 22:52
Openingsbod € 200
ObjectlocatieMaarssen,  Nederland