Gerard Grassere - Abstracte compositie, olieverf op board (tweemaal, netjes ingelijst) - Verkocht

Gerard Grassere - Abstracte compositie, olieverf op board (tweemaal, netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 295!
Gerard Grassere - Abstracte compositie, olieverf op board (tweemaal, netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 295!Gerard Grassere - Abstracte compositie, olieverf op board (tweemaal, netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 295!Gerard Grassere - Abstracte compositie, olieverf op board (tweemaal, netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 295!Gerard Grassere - Abstracte compositie, olieverf op board (tweemaal, netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 295!Gerard Grassere - Abstracte compositie, olieverf op board (tweemaal, netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 295!Gerard Grassere - Abstracte compositie, olieverf op board (tweemaal, netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 295!
  • Gerard Grassere (1915-1993)
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
Lijst71 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeer expressief, kleurrijk werk van Gerard Grassere.  Olieverf op board, gesigneerd linksonder, in nette houten lijst.  De achterkant van het paneel is ook beschilderd, hoogstwaarschijnlijk door Grassere zelf.  Alles in zeer goede conditie.

Afmetingen: 71cm x 61cm (incl. lijst), 60cm x 50cm (board paneel)

Gerard Grassere (1915-1993)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Rosser
FA. (176)

3037 verkochte items
Alle items van deze verkoper (257)
61 cm
71 cm
50 cm
60 cm
Dit item is verkocht voor 271,40 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:30-12-2020 om 15:07
Eindtijd:20-01-2020 om 09:54
sylvester3112
19 jan. / 14:50
€ 236