Gerard Hendrik Grauss (1882-1929), tekening / aquarel, portret van een arbeider

Gerard Hendrik Grauss (1882-1929), tekening / aquarel, portret van een arbeider kopen? Bied vanaf 90!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 90,00

Gerard Hendrik Grauss (1882-1929), tekening / aquarel, portret van een arbeider kopen? Bied vanaf 90!Gerard Hendrik Grauss (1882-1929), tekening / aquarel, portret van een arbeider kopen? Bied vanaf 90!

Geplaatst door  loft
FA. (14)

434 verkochte items
  • Geert Grauss (1882-1929)
TypeTekening / Aquarel

Dit origineel werk van Grauss is gemaakt met gemengde techniek, tekening en ingekleurd met aquarel. Een fraai en intens portret van een werkman uit de glasfabriek Bouvy te Dordrecht.

Op papier en ingelijst onder glas. Afbeelding is 41,5 x 42. Met lijst 58 x 49.
Glas en lijst zijn oud, lijst van gips is ingeklonken, zie foto.
Wordt goed verpakt (zachtboard) en aangetekend verzonden maar schade aan lijst of glas is voor risico koper. Verzendkosten € 8,05, buiten NL in overleg.

Dit item is verkocht voor 90,00

Starttijd:20-03-2014 om 22:36
Eindtijd:29-03-2014 om 22:36

duit77
27 mrt. / 10:50
€ 90