Gerard Hordijk - Ballerina

Gerard Hordijk - Ballerina kopen? Bied vanaf 350!
Gerard Hordijk - Ballerina kopen? Bied vanaf 350!Gerard Hordijk - Ballerina kopen? Bied vanaf 350!Gerard Hordijk - Ballerina kopen? Bied vanaf 350!
  • Gerard Hordijk (1899-1958)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPenseel (Inkt)
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen22.5 cm x 21.5 cm (h x b)
Lijst42 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een kenmerkend werk van Gerard Hordijk. Ballerina dansend aan de kust van Z-Frankrijk. Voorzien van UV-werend museumglas, ingelijst met een verdiept passe partout en goud/houten lijst. Afkomstig uit de nalatenschap van de schilder.

geen aanmerkingen

Gerard Hordijk (1899-1958)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Margie
FA. (24)

352 verkochte items
Alle items van deze verkoper (18)
40 cm
42 cm
21.5 cm
22.5 cm
Starttijd:21-03-2022 om 19:24
Eindtijd:28-03-2022 om 21:44
Openingsbod € 350
ObjectlocatieUtrecht, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland