Gerard Koekkoek - A3850-4 Haventje - Verkocht

Gerard Koekkoek - A3850-4 Haventje kopen? Bied vanaf 25!
Gerard Koekkoek - A3850-4 Haventje kopen? Bied vanaf 25!Gerard Koekkoek - A3850-4 Haventje kopen? Bied vanaf 25!Gerard Koekkoek - A3850-4 Haventje kopen? Bied vanaf 25!
  • Gerard Koekkoek (1871-1956)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1976
TechniekEts
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen28 cm x 34.5 cm (h x b)
Lijst44 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

A3850-4

Gerard Koekkoek

Haventje

Linksonder gesigneerd 'Gerard Koekkoek'

Conditie lijst: Slijtschade door de tijd

Dit werk kan worden opgehaald op onze locatie in Nieuwersluis.

Voor meer informatie over de conditie, kunt u contact met ons opnemen.

ConditieRedelijk

Papier licht vergeeld door de tijd en het papier bobbelt licht.

Gerard Koekkoek (1871-1956)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (82)

1248 verkochte items
Alle items van deze verkoper (189)
50 cm
44 cm
34.5 cm
28 cm
Dit item is verkocht voor 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:16-01-2023 om 13:37
Eindtijd:25-01-2023 om 21:47
ericverheijen
25 jan. / 16:18
€ 25