Gerard Leonard van den Eerenbeemt - Litho, z.t. Gesigneerd oplage 3/20 - Verkocht

Gerard Leonard van den Eerenbeemt - Litho, z.t. Gesigneerd oplage 3/20 kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Gerard Leonard van den Eerenbeemt - Litho, z.t. Gesigneerd oplage 3/20 kopen? Bied vanaf 35!Gerard Leonard van den Eerenbeemt - Litho, z.t. Gesigneerd oplage 3/20 kopen? Bied vanaf 35!Gerard Leonard van den Eerenbeemt - Litho, z.t. Gesigneerd oplage 3/20 kopen? Bied vanaf 35!Gerard Leonard van den Eerenbeemt - Litho, z.t. Gesigneerd oplage 3/20 kopen? Bied vanaf 35!Gerard Leonard van den Eerenbeemt - Litho, z.t. Gesigneerd oplage 3/20 kopen? Bied vanaf 35!Gerard Leonard van den Eerenbeemt - Litho, z.t. Gesigneerd oplage 3/20 kopen? Bied vanaf 35!Gerard Leonard van den Eerenbeemt - Litho, z.t. Gesigneerd oplage 3/20 kopen? Bied vanaf 35!Gerard Leonard van den Eerenbeemt - Litho, z.t. Gesigneerd oplage 3/20 kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  Kkw
FA. (12)

511 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
  • Gerard Leonard van den Eerenbeemt (1936-2011)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1967
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen77 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Gerard Leonard v.d. Eerenbeemt
Litho
Afmetingen 77x59cm
Jaar 1967
Oplage slechts 20, waarvan deze nr 3.
Litho uit het Casa400 project te Amsterdam (1967)  waarvoor 20 Nederlandse kunstenaars ieder een litho in een oplage van 20 exemplaren hebben gemaakt.
Wordt aangetekend verzonden.
Indien opgehaald gratis mooie Alu lijst

Geen beschadiging

Gerard Leonard van den Eerenbeemt (1936-2011)

Alle items van deze kunstenaar(7)
Geplaatst door  Kkw
FA. (12)

511 verkochte items
57 cm
77 cm
Dit item is verkocht voor 40,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-07-2020 om 12:16
Eindtijd:12-07-2020 om 22:09
Lya
12 jul. / 21:58
€ 35