Gerard Lutz, Duinmeer met gevogelte, Ets '77

Gerard Lutz, Duinmeer met gevogelte, Ets '77 kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 30,00

Gerard Lutz, Duinmeer met gevogelte, Ets '77 kopen? Bied vanaf 30!Gerard Lutz, Duinmeer met gevogelte, Ets '77 kopen? Bied vanaf 30!Gerard Lutz, Duinmeer met gevogelte, Ets '77 kopen? Bied vanaf 30!Gerard Lutz, Duinmeer met gevogelte, Ets '77 kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  lenteman
FA. (52)

3035 verkochte items
Alle items van deze verkoper (40)
  • Gerard Lutz (1914-1983)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraaie ets door Gerard Lutz.

Voorstelling van een duinmeer met gevogelte.

Losbladig, zichtmaat 18x24, bladmaat 65x50

Gesigneerd, gedateerd en genummerd r.o. 'G.Lutz '77 en 57/200'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 30,00

Starttijd:04-06-2015 om 15:36
Eindtijd:11-06-2015 om 19:36

Hugovandijk62
11 jun. / 10:51
€ 30