FA. (5)

Gerard Lutz - Duinmeeuwen bij Watertoren - Ets, Ingelijst

Gerard Lutz - Duinmeeuwen bij Watertoren - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 30!
Gerard Lutz - Duinmeeuwen bij Watertoren - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 30!Gerard Lutz - Duinmeeuwen bij Watertoren - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 30!Gerard Lutz - Duinmeeuwen bij Watertoren - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 30!Gerard Lutz - Duinmeeuwen bij Watertoren - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  daanj
FA. (28)

438 verkochte items
Alle items van deze verkoper (44)
  • Gerard Lutz (1914-1983)
Jaartal1978
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen25 cm x 19.5 cm (h x b)
Lijst25 cm x 19.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Gerard Lutz
Duinmeeuwen bij Watertoren
Ets 1978
25 x 19,5 cm

Gerard Lutz (1914-1983)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  daanj
FA. (28)

438 verkochte items
19.5 cm
25 cm
19.5 cm
25 cm
Starttijd:20-03-2022 om 19:14
Eindtijd:01-04-2022 om 22:52
Openingsbod€ 30
ObjectlocatieAmsterdam of Breda, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland