FA. (3)

Gerard Lutz - Landschap in Zuid-Frankrijk - Ets, Ingelijst

Gerard Lutz - Landschap in Zuid-Frankrijk - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 20!
Gerard Lutz - Landschap in Zuid-Frankrijk - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 20!Gerard Lutz - Landschap in Zuid-Frankrijk - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 20!Gerard Lutz - Landschap in Zuid-Frankrijk - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 20!Gerard Lutz - Landschap in Zuid-Frankrijk - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 20!Gerard Lutz - Landschap in Zuid-Frankrijk - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  daanj
FA. (28)

438 verkochte items
Alle items van deze verkoper (44)
  • Gerard Lutz (1914-1983)
Jaartal1979
TechniekEts
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen18 cm x 20 cm (h x b)
Passe-partout18 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Gerard Lutz

Landschap in Zuid-Frankrijk
Ets 1979
18 x 20 cm

Gerard Lutz (1914-1983)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  daanj
FA. (28)

438 verkochte items
20 cm
18 cm
20 cm
18 cm
Starttijd:20-03-2022 om 19:09
Eindtijd:27-03-2022 om 20:55
Openingsbod€ 20
ObjectlocatieAmsterdam of Breda, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland