Anton Heyboer - Moeder met kind.
Zoran Music - monumentaal boek uit 2003 - gratis verzending NL
Hendricus Petrus Bremmer - Stilleven met twee appels op een schaal
Goran Warff - Vaas Kosta Boda Crystal Collection
Techniek | Gouache |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 48 x 63 cm (h x b) |
Incl. lijst | 73 x 93 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wolvertem, België |
Objectlocatie | Wolvertem, België |
Starttijd | 24-8-2022 om 9:59 |
Eindtijd | 6-9-2022 om 20:11 |