Gerard Princee - Gesigneerd werk - gouache - mooi ingelijst

Gerard Princee - Gesigneerd werk - gouache - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 135!
Gerard Princee - Gesigneerd werk - gouache - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 135!Gerard Princee - Gesigneerd werk - gouache - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 135!Gerard Princee - Gesigneerd werk - gouache - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 135!Gerard Princee - Gesigneerd werk - gouache - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 135!Gerard Princee - Gesigneerd werk - gouache - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 135!Gerard Princee - Gesigneerd werk - gouache - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 135!Gerard Princee - Gesigneerd werk - gouache - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 135!Gerard Princee - Gesigneerd werk - gouache - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 135!

Geplaatst door  in2art
FA. (35)

720 verkochte items
Alle items van deze verkoper (40)
  • Gerard Princee (1908-1999)
TechniekGouache
IngelijstIngelijst
Afmetingen48 cm x 63 cm (h x b)
Lijst73 cm x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Uniek werk van Gerard Princée.
Niet gedateerd.
Gesigneerd met potlood (rechtsonder)

Materiaal: Gouache op geschept papier
Mooi ingelijst in decoratieve houten lijst
Conditie: In zeer goede staat.

Bij foto's van ingelijste werken kan spiegeling zichtbaar zijn.
Enkel ophalen!

Gerard Princee (1908-1999)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  in2art
FA. (35)

720 verkochte items
93 cm
73 cm
63 cm
48 cm
Sluit over 6d 18u 6m 28s
Openingsbod€ 135
ObjectlocatieWolvertem, België
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie
Starttijd:03-08-2022 om 18:09
Eindtijd:17-08-2022 om 19:30