Gerard Schaperkotter - Geen titel

Gerard Schaperkotter - Geen titel kopen? Bied vanaf 40!
Gerard Schaperkotter - Geen titel kopen? Bied vanaf 40!Gerard Schaperkotter - Geen titel kopen? Bied vanaf 40!Gerard Schaperkotter - Geen titel kopen? Bied vanaf 40!
  • Gerard Schaperkotter (1914-2006)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1991
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen55 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage18/100
Zeskleuren prent in voortreffelijke staat

Gerard Schaperkotter (1914-2006)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Hans80

Lid sinds 2020
1 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
45 cm
55 cm
Starttijd:02-11-2022 om 12:43
Eindtijd:11-11-2022 om 22:39
Openingsbod € 40
ObjectlocatieOisterwijk,  Nederland
VerzendingWereldwijd